قوانین و مقررات

حریم خصوصی و شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی فرشیران کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات شرکت فرشیران به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه فرشیران هنگام استفاده از پروفایل شخصی سایر خدمات ارائه شده توسط فرشیران به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این فروشگاه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه فرشیران از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه فرشیران منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه فرشیران تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.